test
Odchodziłam od zmysłów walcząc z egzemą mojego dziecka - kiedy na rynku pojawiły się te probiotyczne oczyszczacze powietrza byłam bardzo sceptyczna co do ich skuteczności. Jednak cztery miesiące po pierwszym uruchomieniu maszyn, poleciłam je przyjacielowi, którego syn cierpi na przewlekłą egzemę. Biorąc pod uwagę, jaką ulgę Betterair przyniósł całej rodzinie, powiedziałbym, że jest to godna inwestycja dla osób cierpiących na alergie na roztocza i inne alergeny w powietrzu.
Jessica Lin
Business Insider
Kiedy pracownicy Brooklyn Nets wprowadzili się do naszych nowych biur i ośrodka treningowego, pojawił się problem nieprzyjemnego zapachu, a także członek naszego personelu doświadczał objawów zespołu chorego budynku. Celem zespołu zarządzającego sieciami Brooklyn Nets jest przede wszystkim wyeliminowanie 100% ryzyka zachorowania naszych sportowców, ale także zapewnienie możliwie najzdrowszego środowiska, które nie będzie zakłócać pracy naszym pracownikom. Postanowiliśmy więc zainstalować system BetterAir, który natychmiast wyeliminował problemy związane z nieprzyjemnym zapachem. Pracownik, który wcześniej skarżył się na dolegliwości chorobowe, przestał zgłaszać ten problem. W oparciu o nasze doświadczenie zdecydowanie polecam BetterAir do stosowania w innych budynkach.
Dan West.
Sr. Manager of Operations at Brooklyn Nets
Cieszę się i jestem dumny z tego, że jestem liderem w dziedzinie „zdrowych budynków”, które chronią dobre samopoczucie zarówno najemców, jak i gości kompleksu Azrieli Tower.
Yoav Gazit
Ceo- Azrieli buildings
„Dokładna analiza tych wyników wyraźnie pokazuje, że probiotyki środowiskowe Better Air okazały się skuteczne w tworzeniu bardziej zrównoważonego mikrobiomu wewnętrznego w leczonych płaszczyznach”
Nimrod Demiao
Manger In flight service Div. ,EL-AL
Raport wykazał zmniejszenie zakaźnego obciążenia mikrobiologicznego, a ponadto nastąpiła poprawa samopoczucia pracowników.
Commander Dr Zvi Lenkovsky,
Chief Medical officer Israel Police forces
Szczerze kocham wasze produkty. Mój syn codziennie przyjmuje leki na astmę. Jego astma z pewnością nie da się wyleczyć na dobre, ale jestem bardzo zadowolona z wszelkich możliwości poprawy, a dzięki używaniu waszych produktów zmniejszyłam dawkę Ventolinu o 30% - 40%, co jest świetne.
Aleksandra
Australia

Recenzja testera PTPA

5/5

Absolutnie!! To nic innego jak niesamowity produkt. Natychmiast poczułem efekty i nagle mogłem oddychać! Mój pokój był natychmiast czystszy/świeższy. W przypadku astmy nie używam niczego innego niż inhalator, a ponieważ zacząłem używać tego urządzenia, nie musiałem wcale używać inhalatora. Muszę powiedzieć, że jest coraz lepiej. Wysoce zalecane!

Recenzja testera PTPA

5/5

BetterAir Biotica800 to zdecydowanie produkt, który każdy z chorobą immunologiczną powinien mieć w swoim domu. Korzystanie z tego produktu zapewni jakość czystego powietrza i powierzchni. Wszyscy w twoim domu będą oddychać i poczuć się wyraźnie lepiej. Jest łatwy w instalacji i można go ustawić niemal wszędzie. Ten produkt gwarantuje lepsze powietrze dla Twojego domu.

Recenzja testera PTPA

5/5

Od czego zacząć? Ten system jest fantastyczny! To był wspaniały dodatek do naszego domu, a efekty były niemal natychmiastowe. Ale najpierw mała historia: przez większość życia walczyłam z alergiami i astmą, ale wkrótce po ciąży zauważyłam, że jestem jeszcze bardziej wrażliwa na problemy z zatokami. Po poszukiwaniach informacji online zauważyłam, że wiele osób zgadza się, że nawilżacze są bardzo pomocne. I tak przez ostatnie kilka lat używałam nawilżacza, eksperymentując nawet z kilkoma kroplami różnych olejków eterycznych, aby poprawić sen i nastrój. Chociaż zauważyłam poprawę, zauważyłam również, że kiedy oddalałam się od nawilżacza, pozytywne działanie ustępowało.  Dzięki BetterAir Biotica odkryłam uczucie ogólnego dobrego samopoczucia, które wydaje się utrzymywać, nawet jeśli nie jestem blisko systemu. A najlepsze jest jego utrzymanie (lub brak), co działa dobrze z moim napiętym harmonogramem. Nie trzeba poświęcać czasu na napełnienie lub uzupełnienie. Nie wymaga regularnego czyszczenia lub wycierania wycieków. Dopasowuje się do wystroju z eleganckim wyglądem i jest idealny w podróży. Jest również dość cichy, ale okresowo wydaje niewielki „syk”, który może sprawić, że Twój maluch będzie wystarczająco ciekawy, aby to zbadać. Ogólnie jestem bardzo zadowolona i polecam ten produkt każdemu, kto zmaga się z alergiami lub astmą.

Recenzja testera PTPA

5/5

BetterAir Biotica800 stał się błogosławieństwem. Nie sądzę,że mój mąż i ja  kiedykolwiek naprawdę myśleliśmy o powietrzu w naszym domu dokładniej, niż inni. Po prostu upewniamy się, że filtr powietrza został wymieniony zgodnie z zaleceniami i to wszystko. Wiedzieliśmy, że alergeny wciąż znajdują drogę, więc korzystaliśmy z leków, by poczuć ulgę. Od czasu korzystania z BetterAir Biotica800 w naszej sypialni oboje zaczęliśmy lepiej spać. Nie było to natychmiastowe, ale powiedziałabym, że od piątego dnia było świetnie. Według naszych monitorów snu oboje szybciej śpimy głęboko i dłużej pozostajemy w tej fazie snu. Budzimy się wypoczęci zamiast skołowani. Mamy dziecko o specjalnych potrzebach, które ma pełny harmonogram terapii, który czasem może być wyczerpujący. Wydaje mi się, że lepiej sobie z tym radzę i myślę, że to bezpośredni związek z lepszym snem. Chciałbym, aby istniała jednostka, którą moglibyśmy zintegrować z systemem powietrznym w domu, aby jednocześnie można było leczyć wiele pomieszczeń. Ogólnie jestem bardziej niż zadowolona… lepszy sen jest zawsze świetny!

Recenzja testera PTPA

5/5

Uwielbiam tę Biotikę. Byłam bardzo podekscytowana, kiedy ją otrzymałam, ponieważ patrzyłam, jak działa i co robi to urządzenie. Byłam, jak dziecko w Boże Narodzenie, kiedy w końcu ją otrzymałam. Łatwo zrozumiałam co zrobić, by zainstalować i podłączyć urządzenie. Wszystko, co musisz zrobić, to włożyć wkład probiotyczny i postawić uchwyt ścienny lub nóżki aby ustawić urządzenie na blacie. W ciągu 2 dni moja córka przestała ciągle kichać, przedtem przez cały czas kichała (rano i wieczorem) i miała katar. Urządzenie jej pomogło. Mnie i mojego męża najbardziej bolało gardło, urządzenie również bardzo pomogło w tej kwestii. Będę kupować kolejne wkłady. Jestem bardzo zadowolona z biotica800.

Recenzja testera PTPA

5/5

Podoba mi się korzystanie z  BetterAir Bioteca800. Zauważyłem całkowitą różnicę w naszej sypialni. Jakość powietrza jest znacznie lepsza. Alergia i objawy astmatyczne zmniejszyły się. Moją główną troską były alergie mojego 4-letniego syna. Ten produkt zmniejszył przekrwienie błony śluzowej nosa o ponad połowę. Będziemy nadal korzystać z tego produktu.

Recenzja testera PTPA

5/5

BetterAir daje mi dodatkową pewność, że w moim domu zabijane są zarazki, aby moja rodzina mogła lepiej oddychać. Podoba mi się, jak prosta jest obsługa. Po prostu podłącz i to wszystko, co muszę zrobić. Myślę, że dobrze byłoby dołączyć dodatkowe puszki sprayu do urządzenia, tak by ich nie zabrakło. Po miesiącu używania, jeszcze nie musiałem wymieniać wykładu.

Recenzja testera PTPA

5/5

Byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tego produktu. Jednak po instalacji i użyciu szybko stwierdziłem, że powietrze, którym oddycham, było czystsze, a problemy, z którymi walczę, takie jak alergie, pies i astma, poprawiły się bardzo szybko. Produkt pomógł mi również lepiej spać. To naprawdę działa. A cena jest bardzo rozsądna w porównaniu do innych produktów. Jedna wada – musisz wymieniać wkłady. To ciągły wydatek, który się nie podoba. Wolałbym więcej płacić za produkt, niż stale wymieniać naboje. Dziękuje za ten niesamowity produkt.

Przewiń do góry