Sklep internetowy

Biotica800 - organiczny oczyszczacz powietrza i powierzchni

Biotica 800 - zestaw

1499,00 PLN

Biotica800 została zaprojektowana jako urządzenie do automatycznego rozpylania opatentowanej mieszanki probiotyków Enviro-Biotics®,  w domu lub biurze.

Mobicons

Dokucza Ci astma lub alergia, np. na roztocza kurzu? Problemy z oddychaniem skutecznie utrudniają Ci sen? W Twoim mieszkaniu notorycznie pojawia się pleśń lub grzyb na ścianach? Oferujemy Ci rozwiązanie Twoich problemów! 

Produkowane w Izraelu probiotyki Enviro-Biotics® zwalczają bakterie chorobotwórcze, wirusy, grzyby i pleśń oraz alergeny w sposób całkowicie naturalnyEnviro-Biotics® konkurują z patogenami o zasoby oraz żywność. Jednocześnie wydzielają substancje, które uniemożliwiają wzrost organizmom chorobotwórczym. 

W ten sposób betterair® przywraca równowagę mikrobiologiczną, czyniąc nawet najtrudniejsze do czyszczenia miejsca, wolnymi od patogenów. Nasze probiotyki ograniczają rozprzestrzenianie się chorób zakaźnych, które w 80% są przekazywane przez dotyk. Nasz system odpornościowy nie jest niepotrzebnie obciążony walką z chorobotwórczymi organizmami. 

Betterair przeszedł wszystkie testy bezpieczeństwa, jest bezpieczny i działa korzystnie na organizm człowieka i zwierząt domowych. 

Urządzenie zawiera: wkład Enviro-Biotics®  105 ml który, obejmuje zasięgiem powierzchnię do 75 metrów kwadratowych i wystarcza na około 90 dni ciągłej pracy.

Wymiary: dł. 25 cm x wys. 10 cm x szer. 5 cm 

Waga: 845 g

Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego urządzenia Biotica800, zapewnimy Ci pełny zwrot pieniędzy za urządzenie. Każde nowe urządzenie może zostać zwrócone w ciągu 60 dni od daty wysyłki i jest uprawnione do pełnego zwrotu pieniędzy z pomniejszeniem kosztu kartridża.

Więcej informacji: https://betterair.pl/polityka-zwrotow-i-reklamacji/

Biotica 800 kartridż

199 PLN

Biotica800, zestaw dwóch kartridży

299 pln

Zapoznaj się z naszym regulaminem.
Masz pytania? Napisz do nas na kontakt@betterair.pl lub zadzwoń na infolinię 510 934 177 (od poniedziałku do piątku, 8:00-18:00).
Przewiń do góry