Nasze studia przypadków

Our Case Studies

betterair® zapewnia oczyszczacze obsługujące szeroki zakres przestrzeni wewnętrznych – od pokoju i biura po duże obiekty, takie jak wieżowce, szpitale, domy opieki i wiele innych. Ponadto betterair® opracowuje oczyszczacze dla branży transportowej – pociągów, samolotów, autobusów i samochodów. 

Przywrócenie i zachowanie zdrowego ekosystemu przez betterair® zostało przetestowane, przeanalizowane i certyfikowane przez światowej sławy ekspertów w wielu próbach, które wykazują doskonałą skuteczność w zmniejszaniu liczby alergii i infekcji.

Transport i lotnictwo

Czas spędzony na podróżach znacznie wzrósł w ostatnich dziesięcioleciach, co w konsekwencji zwiększyło naszą ekspozycję na choroby przenoszone przez innych. betterair® chroni Cię w podróży.

Kliniki i obiekty medyczne

Obiekty medyczne stały się zagrożeniem dla zdrowia. Nowa generacja bakterii i wirusów odpornych na antybiotyki zwiększa ryzyko zakażenia i śmiertelności, czyniąc pobyt w niektórych z tych instytutów zagrożeniem życia zarówno dla odwiedzających, jak i pracowników. betterair® zmniejsza prawdopodobieństwo rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych.

Nieruchomości komercyjne

Jesteśmy narażeni na szkodliwe bakterie, pleśnie i alergeny, które rozwijają się w biurach i szkołach naszych dzieci oraz innych miejscach, w których spędzamy wiele godzin dziennie. Wszystkie te miejsca są narażone na choroby zwane BRI – Building Related Illness. betterair® zapewnia technologię i produkty zmniejszające liczbę chorób BRI.

Nasze zwierzęta

Zwierzęta są źródłem miłości i radości. Niestety, te ukochane stworzenia mogą obciążać nasz dom nieprzyjemnym zapachem, a alergie zmniejszają samopoczucie Twoje, Twojej rodziny i zwierząt domowych. betterair® zapewnia łatwe środki zaradcze.

Próba na Uniwersytecie Oregon

Jednolite traktowanie powierzchni przedmiotów i powietrza to główny wyróżnik betterair®.
betterair® jest pionierem w dziedzinie ekologicznej restauracji wnętrz. Nasza technologia została poddana próbie przeciwko patogenom i alergenom w dziesięciomiesięcznym teście na Uniwersytecie Oregon.

Hotele i opieka zdrowotna

betterair® chroni Cię z dala od domu, czy to podczas krótkiego pobytu w hotelu, czy dłuższego pobytu, np. w domach opieki, zapewniając zdrowie i dobre samopoczucie.

Astma i alergie

Alergeny, które w większości są białkami, wytwarzane przez roztocza, łupież i pyłek zwierząt domowych są głównym źródłem alergii i astmy.  Enviro-Biotics® betterair® redukuje alergeny poprzez spożywanie tych szkodliwych białek i zanieczyszczeń.
Przewiń do góry